Druhý deň 1.Detského festivalu v Nitre navštívili tisíce návštevníkov. Dopravné ihrisko BEZPEČNÉ MESTO zažíva zaťažkávaciu skúšku

Zdieľať článok

Facebook
WhatsApp
Email
Vytlačiť

Nitra   |   Dnes počasie praje druhému dňu 1. Detského festivalu v Nitre, ktorý sa koná na výstavisku  AGROKOMPPEXu. Nielen typicky detské atrakcie lákajú stovky detičiek. S rodičmi stoja v rade na kolobežky a bicyklíky, aby si zajazdili na mobilnom detskom dopravnom ihrisku projektu  BEZPEČNÉ MESTO, ktoré je rozložené medzi novučičkými autami  RENAULT vystavované predajcom tejto značky v Trnave a Nitre.

Dve slečny  vzorne sa starajúce o ihrisko a deťúrence na ňom jazdiace potvrdili, že počas dňa v návaloch bolo rozdaných všetkých 30 ks reflexných detských vestičiek, bez ktorých vstup na dopravné ihrisko možný nie je a detičky vzorne čakali na dopravné prostriedky, ktorých je k dispozícii z bezpečnostných dôvodov 17 kusov.

Opätovne vyjarujeme radosť nad tým, že rodičia, ale hlavne detičky sa na ihrisku zastavujú rovnako radi, ako pri nafukovacích hradoch a iných zábavných atrakciach.

Detský festival končí až zajtra vo večerných hodinách, takže ak ste sa výstavisko Agrokomplexu tento víkend ešte nenavštívili, máte môžnosť účelne stráviť nadchádzajúcu nedeľu. Vaše ratolesti sa určite potešia.

Zdieľať článok

Facebook
WhatsApp
Email
Vytlačiť

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.